fbpx

Söz Dizisi

SÖZ GÖRSEL

Dizimiz son ermiştir. Rol alan tüm oyuncularımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizimiz final yapmıştır. Rol Alan tüm oyuncularımıza teşekkür eder. Yeni projelerimizde başarılar dileriz. Türkiye’nin en kurumsal ajansı melodram ajans

Söz Son Bölümü ile Star TV Ekranlarında Fırtına Gibi Esti….

Teröristlerin Türkiye üzerindeki planları ile ilgili yaptığı toplantıyı basan Sarı Komutan ve ekibi Agahı yakaladı. Çolak kendi bölgesinde olduğundan Agah’ı geri almak için tüm adamlarını Sarı Komutan ve ekibinin peşine gönderir.

Ekip yol boyunca çatışmaya devam eder ve sonunda çolağın adamları araçlar ile yolu kapatır, Yavuz Karabatağa emri ile Karabatak gaza basar ve çıkarlar pusudan fakat bir sorun vardır bu esnada aracın frenleri patlamıştır Karabatak zorla aracı durdurur ve buluşma noktasına araçsız yürüyerek devam etmek zorunda kalırlar bu durumda buluşma zamanına yetişmeyi engeller ve Türk Konsolosluğuna sığınma kararı alınır.

Agah kendisini bırakmaları konusunda Yavuz’a baskı yapar ve tüm ekibin sinirlerini bozmak için yersiz konuşmalar yapar. Fakat kahramanlarımız görev bilinci ve gerektiğinde şehit olmayı da göze alarak Agahı Türk Adaletine teslim etmeyi kafalarına koymuşlardır. Çetin bir mücadeleden sonra Türk  Konsolosluğuna ulaşırlar. Fakat hemen ardından Çolak ve adamları ağır silahlar ve roket atarlar ile Konsolosluğun çevresini sararlar.

Erdem komutan ise istihbarat ile yaptığı görüşmede Yavuz’un ölen annesinin Agah’ında içinde olduğu bir kumpas olduğunu anlar. Yavuza bu durumu anlatmak istese de mümkün olmaz.

Destek kuvvet de time katılmak için harekete geçer. Konsolosluğun duvarları roket atara karşı korumalıdır fakat Çolak bu durumu da düşünmüş bomba yüklü bir kamyon ayarlayarak konsolosluğu havaya uçurmaya karar vermiştir. Yavuz Komutan kamyonu görür görmez Çolağın planını anlamıştır ve aracı durdurmak için harekete geçmişlerdir. Avcı üstüne düşen görevi, aldığı emir ile yerine getirip şöförü etkisiz hale getirmiştir.

Çolak ve adamları kamyonu ateş altına alarak patlamasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Taki Keşanlının kamyona binip ağır ateş altındayken bile kamyonu konsolosluktan uzaklaştırması ile tehlike diner ama Çolağın adamları roket atar ile kamyona ateş açar umutlar Keşanlının patlamadan önce araçtan kendisini atması yönündedir.

  1. Bölüm fragmanı heyecanla izleyici tarafından beklenmekte.

www.melodramajans.com

Savaş ve dönem dizilerinde kayıtlarımız devam etmektedir.

Cast, oyunculuk, yardımcı oyuncu, www.melodramajans.com başvurular ücretsizdir.